• تلفن:
  • 7052733 - 0912
  • ایمیل:
  • info@hubis.ir

  • قرارداد
  • مطالعه
  • طرح اولیه
  • تایید و طرح نهایی

بعد از اینکه شما نمونه کارهای ما را مشاهده نمودید و ما را برای طراحی لوگوی مجموعه خود انتخاب کردید. در یک جلسه حضوری با یکدیگر قراردادی با عنوان قرارداد طراحی گرافیک منعقد خواهیم نمود. در این قرارداد مبلغ دریافتی و نحوه پرداخت آن به روشنی بیان می گردد، همچنین تاریخ اجرای پروژه و جریمه های دیرکرد مشخص شده است تا در روند اجرای پروژه هیچ شائبه ای به وجود نیاید. 

طراحی لوگو تخصصی فراتر از کار با چند نرم افزار گرافیکی است. در فرایند طراحی لوگو فاکتورهای بسیاری باید بررسی شود. مجموعه مورد نظر باید کاملا بررسی شده، فیلد کاری به خوبی مطالعه شود و بازار هدف شناسایی شود. باید تحقیقات لازم برای شناخت مخاطبین هدف صورت پذیرد. برای مثال برای برندی در حوزه فعالیت کودک نمیتوان همان تصمیمی را گرفت که برای یک برند صنعتی گرفته می شود. طراح گرافیست یا باید خود مسلط به علوم بازاریابی باشد و یا با مشورت یک کارشناس بازاریابی بهترین طرح ممکن را ارئه نماید.

در این مرحله ما یک یا چند طرح اولیه را بر اساس مطالعات انجام شده بر روی موضوع فعالیت شما ارائه مینماییم.

 

در انتها ما طرح نهایی را بر اساس تغییرات مورد نظر شما ارائه خواهیم نمود.

تعرفه

تعرفه طراحی لوگو

3.000.000 تومان

.

چرا فقط یک تعرفه؟

برخی از همکاران ما در جهت جذب مخاطب اقدام به ارائه تعرفه های متنوع برای انواع لوگو از قبیل لوگو، لوگوتایپ و یا لوگوی ترکیبی مینمایند در صورتی که انتخاب نوع طراحی بر عهده متخصص بازاریابی و طراح گرافیست می باشد و آنها با مشورت کارفرما بهترین انتخاب را ارائه خواهند نمود و این موضوع تاثیری بر روی قیمت طراحی نخواهد داشت. و یا برخی دیگر از همکاران به ارائه بسته های مختلف بر اساس تعداد ارائه نمونه طرح اولیه می پردازند که کاملا کاری غیر اصولی و نمایشی می باشد. زیرا طراح گرافیست با مشاوره متخصص بازاریابی و کارفرما موظف است بهترین و مناسب ترین طرح ممکن را ارائه نماید و از آن دفاع کند و در صورت مخالفت کارفرما با طرح مورد نظر طرح دیگری را ارائه نماید و این روند تا مرحله تایید طرح پیش خواهد رفت. لذا ما تصمیم گرفتیم به جای سر در گم کردن مخاطب با ارائه تعرفه های مختلف فقط با ارائه یک تعرفه بهترین کارمان را به مشتری ارائه نماییم.

نمونه کار طراحی لوگو

برای سفارش طراحی لوگو با ما تماس بگیرید...